Wyniki oglądalności gali KSW 43 – współwłaściciele zadowoleni

KSW pochwaliło się ilością widzów, którzy na Polsacie obejrzeli sobotnią galę KSW 43.

Wygląda na to, że właściciele KSW są zadowoleni z wyników oglądalności sobotniej, wrocławskiej gali.

Jak informuje Artur Mazur z WP, galę KSW 43 obejrzało ponad 1,3 mln widzów. Największą popularnością zaś cieszył się pojedynek Michała Michalskiego Davida Zawady, których obejrzało ~1,7 mln widzów.

Współwłaściciel KSW, Maciej Kawulski nie ukrywał zadowolenia z faktu, że gala na Polsacie wygrała walkę o widza z innymi kanałami, wliczając w to telewizję publiczną.

Jak jednak zauważył Bartłomiej Stachura z lowking.pl, nie jest to szczególnie imponujący wynik na tle poprzednich gal KSW emitowanych na antenie Polsatu.

Co prawda, podczas gali zabrakło sztandarowych reprezentantów polskiego prowodyra, typu Mariusz PudzianowskiMamed Khalidov czy Michał Materla, jednak mogłoby się wydawać, że były olimpijczyk, Damian Janikowski przyciągnie uwagę większej ilości kibiców.

Walką wieczoru KSW 43 był pojedynek o pas mistrzowski kategorii półśredniej, podczas którego Dricus du Plessis znokautował Roberto Soldica. Stoczono także pojedynek o złoto dywizji 265 funtów, podczas którego Phil de Fries ubił Michała Andryszaka.

Skoro jednak właściciele KSW są zadowoleni, to i my nie powinniśmy narzekać.

KSWz-Latest news