UFC on FOX 29: Dustin Poirier vs Justin Gaethje poster

Uczestnicy UFC on FOX 29 typują pojedynek Poirier vs Gaethje

Zawodnicy komentują lub typują walkę wieczoru dzisiejszej gali UFC on FOX 29: Poirier vs Gaethje.

Głównym wydarzeniem dzisiejszej gali UFC będzie pojedynek Dustina Poiriera Justinem Gaethjem.

Obaj zawodnicy słyną z widowiskowego i agresywnego stylu walki – nic dziwnego, że na walkę wieczoru UFC on FOX 29 czekają nie tylko rzesze fanów, ale i zawodników MMA.

MMAJunkie postanowiło więc spytać uczestników dzisiejszej gali o opinię na temat starcia Poiriera z Gaethjem – odpowiedzi zawodników przedstawiono poniżej.

Carlos Condit

„Justin to dzikus, przyjmie trzy, cztery ciosy, żeby odpowiedzieć własnym. Poirier jest naprawdę solidny, bardzo techniczny. Świetne zestawienie, jestem nim podekscytowany.”

Arjan Bhullar

„Typuję Gaethjego, lubię go. Może tego nie pokazuje, ale jego stylem bazowym są zapasy. Gość rzuca cepami, fajnie się go ogląda. Podoba mi się to zestawienie i typuję Gaethjego.”

Michelle Waterson

„Myślę, że obaj walczą bardzo podobnie. Lubią wyjść do walki i wymieniać się ciosami. To ekscytujące zestawienie – z takimi zawodnikami nic nie jest pewne. Nie wiesz, co się stanie, ale myślę, że obaj naruszą się wzajemnie.”

Lauren Mueller

„O rety, to jest trudne. Raczej Gaethje, nie wiem. Nie wiem, obaj są naprawdę dobrymi zawodnikami, szykuje się widowisko.”

Cortney Casey

„Trudne pytanie. Myślę, że walka będzie niesamowita. Nie obchodzi mnie, kto wygra, ale to będzie świetne.”

Brad Tavares

„Dwóch twardych gości, ale po ostatnich walkach uważam, że stylistycznie są podobni. Naprawdę mocni i agresywni strikerzy z dużą mocą. Myślę jednak, że Justin ma lepszą szczękę, a pewnie od tego będzie zależał wynik – czyja szczęka wytrzyma.”

Shana Dobson

„Muszę wytypować mojego kumpla, Justina. To mój ziomek. Od dawna jestem wielką fanką Dustina, ale naprawdę czuję, że Justin wnosi do dywizji świeżość.”

Marvin Vettori

„Myślę, że Poirier jest bardziej wszechstronnym zawodnikiem, ale Gaethje też jest wszechstronny. Może Poirier. Ale nie myślałem o tym na tyle, żeby dobrze wytypować. Po prostu pierwsza myśl.”

Nieco bardziej dogłębną analizę i typowanie w.w. pojedynku można znaleźć w tym miejscu.

UFCz-Latest news