Rose Namajunas: ‚Nie sądzę, że miała czas na poprawki’

🏆 Rose Namajunas uważa, że Joanna Jędrzejczyk nie miała czasu na zmiany przed rewanżem 🏆

7 kwietnia, podczas UFC 223Joanna Jędrzejczyk stanie do rewanżu z obecną mistrzynią kategorii słomkowej, Rose Namajunas.

Pod koniec ubiegłego roku Namajunas zaszokowała świat MMA, nokautując polską mistrzynię. Podczas audycji UFC Unfiltered, Amerykanka opowiedziała, co sądzi o podejściu Jędrzejczyk do porażki i problemów ze ścinaniem wagi.

„Myślę, że po prostu zdejmuje z siebie presję, mówiąc, że chodziło o ścinanie wagi czy inne takie” – wyznała Namajunas. „Myślę, że to bardzo ważne, by zawodnicy ścinali wagę w zdrowy sposób – nie za dużo, bo i tak walczymy w kategorii 115 funtów. To może stanowić problem. Mam nadzieję, że [Joanna] ścina właściwie.”

„Oczywiście, celem jest zadanie rywalkom obrażeń, ale koniec końców, chcę, żeby wracały do rodzin zdrowe, bezpieczne i szczęśliwe.”

To nie tylko ścinanie

Oba pojedynki odbędą się w odstępie pięciu miesięcy. Namajunas nie sądzi, by czas ten wystarczył Polce na dokonanie poprawek w jej stylu walki.

W swojej karierze Thug poniosła już 3 porażki i choć wierzy, że wyciągnęła z nich cenną naukę, potrzebowała wielu lat, by się w pełni ukształtować jako zawodniczka.

„Zobaczymy, może poprzednio coś poszło nie tak. To się okaże” – powiedziała Namajunas. „Wiem, że z pewnością to było coś więcej, niż tylko ścinanie wagi.”

„Wiem, że zanim nauczyłam się tego, co potrafię, musiałam się przeformować. Nie sądzę, że miała czas, aby to zrobić.”

Comments

comments

Rose Namajunasz-Latest news

Odpowiedz

Vote

Who wins between Anthony Pettis & Dustin Poirier?

  • Poirier knockout (37%, 28 Votes)
  • Poirier submission (29%, 22 Votes)
  • Pettis knockout (13%, 10 Votes)
  • Poirier decision (9%, 7 Votes)
  • Pettis submission (7%, 5 Votes)
  • Pettis decision (5%, 4 Votes)

TOTAL VOTERS: 76

Loading ... Loading ...