Rory MacDonald - USA TODAY Sports/Stephen R. Sylvanie

Rory MacDonald liczy na wsparcie ze strony kryptowalut

Rory MacDonald chce, by DASH Nation zostało jego sponsorem w najbliższej walce.

Pretendent do pasa mistrzowskiego kategorii półśredniej Bellatora, Rory MacDonald celuje w sponsoring ze strony marki kryptowalut „DASH Nation”.

MacDonald, który 20 stycznia stanie naprzeciwko Douglasa Limy, od dawna bierze czynny udział w promocji kryptowalut. Kanadyjczyk chce, by tym razem to społeczność DASH wspomogła go przed walką, zbierając łącznie 330 DASH (około 1,3 mln zł).

„Rory będzie zakładał ubrania marki Dash podczas publicznych występów przed walką, wliczając w to wyjście do klatki, samą walkę i okres po walce. Jako współsponsor, GreenCandle prześle Rory’emu paczkę stylowych ubrań na wywiady przed walką i na treningi medialne, by przed galą maksymalnie promować Dash. Rory będzie twittował o Dash i w miarę możliwości wspominał o tym podczas wywiadów. W trakcie wyjścia do walki, logo Dash na ubraniu będzie widoczne z przodu, w centrum koszulki i na spodenkach. Podczas walki, logo Dash będzie widoczne na spodenkach, a po walce dodatkowo na czapce. Przedstawiciel GC będzie obecny podczas gali, aby upewnić się, że Dash będzie maksymalnie nagłaśniane.”

MacDonald also states on the campaign page that he think he will be a perfect advocate for the DASH brand:

Kanadyjczyk na swojej stronie twierdzi także, że uważa się za idealnego działacza na rzecz marki DASH.

„Rory nie wzbudza kontrowersji, nigdy nie wpadł na dopingu i jest idealnym typem sportowca do sponsoringu ze strony Dash. Czysta, profesjonalna postawa, ciężka praca i reprezentacja wartości promowanych przez Dash Nation są zgodne z tym, czego szuka marka Dash Core. Jeśli Dash Core mogłoby opracować sportowca, wierzymy, że archetypem byłby właśnie ktoś w stylu Rory’ego.”

 

Rory MacDonaldz-Latest news