Mike Perry

Mike Perry o rywalu: ‚Może przywalić mi w twarz, a ja go wyśmieję’

🔥🔥 Mike Perry zapowiada, że nie okaże szacunku ofensywie swojego rywala 🔥🔥

Mike Perry, który w sobotę zmierzy się z Maxem Griffinem, nie jest znany z powściągliwego języka.

W ostatniej walce Perry uległ na punkty Santiago Ponzinibbio, co było jego drugą zawodową porażką. Podczas audycji UFC Unfiltered, Amerykanin odniósł się do przegranej, wyjaśniając jej przyczynę.

„To chyba będzie motywacją, by być lepszym” – stwierdził Perry. „Ale chodzi o to, że patrzę na walkę z Ponzinibbio i widzę wiele rzeczy, które zrobiłem dobrze. Wracając na matę nie mogę wymazać wszystkiego. Muszę kontynuować to, co robiłem dobrze. A rzeczy, które robisz źle na tym poziomie są tak niewielkie, że bardzo łatwo je przeoczyć.”

„Myślę, że spore znaczenie miała presja. Tu chodzi o przepisywanie mojego DNA. Sama wola walki już nie wystarcza na zwycięstwo, a w przeszłości tak było. Teraz muszę kontrolować pragnienie walki, powstrzymywać ten ogień. Muszę wygrywać punkty, wycofywać się i kąsać tych gości. Skoro chcą ode mnie uciekać, to i ja sobie dla nich pobiegam.”

Może podsłuchiwać, ale niczego nie zmieni

Pojedynek z Ponzinibbio jest już przeszłością, a teraz przed Platynowym stanie zupełnie inny zawodnik. Perry podał nawet sposób, w jaki planuje pokonać Griffina.

„Max jest kompletnie innym rywalem” – ocenił Perry. „Wchodzi i wychodzi, może pracował nad kątami [ataku], może nie, ale jestem pewny, że chodzi prosto do przodu i do tyłu. Korzysta z kombinacji raz-dwa [lewy prosty + prawy prosty], raz-dwa, mocny prawy. Będzie przez to podatny na mój obszerny prawy.”

„Nawet jeśli to słyszy, to niczego nie zmieni. Zawsze mówię, co zrobię moim rywalom. Jeśli zacznie unikać prawego, złapie go lewy sierpowy. W tej walce będę korzystał w kopnięć, utrzymam go na krawędzi, gdy będę się ślizgał na boki, jak Anderson Silva. Będę rzucał małe kopnięcia boczne, małe teepy, małe fronty z nogi zakrocznej i spróbuję go pacnąć, bo wiem, że jak go pacnę, to go znokautuję.”

Nie mam się czym przejmować

Platynowy jest przekonany, że Griffin będzie w tej walce bezbronny. Nie widzi żadnego zagrożenia ze strony rywala – niektórzy mogliby się wręcz pokusić o stwierdzenie, że go lekceważy.

„Nic nie będzie w stanie mnie zranić. Nic nie będzie w stanie mnie zatrzymać” – zapowiedział Perry. „Dwa razy, kiedy, kurwa przegrałem, nie byłem skończony. Całkowicie zlekceważę jego ofensywę, bo nie mam się czym przejmować.”

„Może mi przywalić w twarz z całej siły, a ja go wyśmieję i oddam mu 10, jebanych razy. Rozpierdolę tego gościa.”

Comments

comments

Mike Perryz-Latest news

Odpowiedz

Vote

Who wins between Anthony Pettis & Dustin Poirier?

  • Poirier knockout (37%, 28 Votes)
  • Poirier submission (29%, 22 Votes)
  • Pettis knockout (13%, 10 Votes)
  • Poirier decision (9%, 7 Votes)
  • Pettis submission (7%, 5 Votes)
  • Pettis decision (5%, 4 Votes)

TOTAL VOTERS: 76

Loading ... Loading ...