Ronda Rousey vs Miesha Tate podczas UFC 168 - Josh Hedges/Zuffa LLC/Zuffa LLC

Miesha Tate zerka w kierunku WWE, ale nie chce pracować z Rondą

Miesha Tate chciałaby wystąpić w WWE, ale nie planuje współpracować z Rondą Rousey.

W świecie mieszanych sztuk walki wiele konfliktów pomiędzy zawodnikami jest sztucznie pompowanych na rzecz promocji gali, jednak spór między Mieshą Tate Rondą Rousey nie jest jednym z nich.

Zawodniczki poróżniły się już w 2012, kiedy Rousey miała zmierzyć się z będącą ówczesną mistrzynią Strikeforce Tate, a kolejne spotkanie w The Ultimate Fighterze tylko zaogniło konflikt.

Ronda? To zmienia postać rzeczy

Parę lat później obie zawodniczki zakończyły karierę – Tate obecnie spodziewa się dziecka, natomiast Rousey podpisała kontrakt z amerykańską organizacją wrestlingu, World Wrestling Entertainment (WWE).

Miesha w przeszłości powtarzała, że chętnie wystąpiłaby wśród profesjonalnych zapaśników, lecz niekoniecznie uśmiecha jej się perspektywa współpracy z byłą rywalką.

„Zawsze mówiłam, że chętnie wystąpiłabym w WWE” – powiedziała Tate podczas programu Sirius XM. „Osobiście nie chciałabym dwu czy trzyletniej wycieczki, bo wiem, jak wiele trzeba poświęcić, a szczególnie teraz, gdy dziecko jest w drodze, nie chcę zabierać tego czasu rodzinie. Byłabym chętna na epizodyczny występ, ale z Rondą? To trochę zmienia postać rzeczy. To zależy, ile byśmy musiały pracować razem nad choreografią przed występem.”

Na razie Rousey dopiero zaczyna swoją karierę w WWE – pojawiła się na gali jedynie w charakterze gościa, choć nie wystąpiła na ringu.

Nigdy nie polubię Rondy

W przeszłości WWE często mieszało prawdziwe konflikty z tymi odgrywanymi na scenie, jeśli więc organizacja pragnie znaleźć Rondzie rywalkę, która zajdzie jej za skórę, nie trzeba będzie szukać daleko.

Mimo, że Tate nie chce współpracować z Rousey nawet nad wyreżyserowaną walką, nie odrzuca całkowicie takiego pomysłu. Nie jest trudno domyślić się, co mogłoby ją zmotywować do zawarcia umowy.

„Może jeśli kwota będzie właściwa” – powiedziała Tate. „Wśród swoich zalet zawsze miałam to, że potrafiłam być tą lepszą osobą, być ponad tym. Nigdy nie polubię Rondy, ale nie żywię do niej nienawiści. Nie muszę być nieprofesjonalna. Mogłabym siedzieć z nią w tym samym pokoju. Mogłabym odsunąć to na bok, być profesjonalistką i wykonać swoją robotę, ale nie chciałabym musieć przebywać z Rondą, pracować nad choreografią i udawać, że się lubimy.”

„To byłaby powtórka z „The Ultimate Fightera”, ale pewnie jeszcze gorsza.”

Miesha Tatez-Latest news