Michael Bisping gromi Covingtona: ‚Wyglądał jak alfons z lat 80-tych’

Michael Bisping wyśmiewa zachowanie i styl bycia Colbyego Covingtona.

Trudno jest znaleźć kogoś, komu imponuje styl bycia Colby’ego Covingtona i z całą pewnością można stwierdzić, że do takiego grona nie zalicza się Michael Bisping.

Podczas audycji MMA Roasted, Brytyjczyk został spytany, co sądzi o zachowaniu Covingtona. Było to pytanie o tyle ciekawe, że Bisping w przeszłości sam niejednokrotnie wygadywał tzw. bzdury, jednak nawet on był zniesmaczony gadką Amerykanina.

„Często mówię coś, czego później żałuję. Nawet dziś coś palnąłem, ale bądźmy szczerzy, on jest jebanym idiotą” – powiedział Bisping. „No spójrzcie na niego, gość sam się pogrąża. Widzieliście go na konferencji w tym jebanym gajerku? Wyglądał jak alfons z lat 80-tych.”

„Jest okropny. Okropny. Musi przestać tak się napinać. Przestać być chujem. Oczywiście, bycie chujem jest dla niego naturalne, więc nie musi się jakoś szczególnie starać.”

Covington nie tylko obrażał Brazylię i Brazylijczyków jako naród, ale także prowokował poszczególnych zawodników. Wyśmiewał także mistrza dywizji 170 funtów, Tyrona Woodleya oraz byłego czempiona kategorii lekkiej, Rafaela dos Anjosa.

Bisping zwrócił uwagę, że Covington osiągnął zbyt niewiele, żeby móc krytykować takich weteranów.

„Ale co on w ogóle osiągnął? Jeszcze nigdzie nie zaszedł” – ocenił Bisping. „Miał kilka walk i pokonał Demiana Maię w Brazylii, potem pieprzył jakieś bzdury. Dostał bumerangiem od Werduma i poszedł z płaczem na policję.”

„Niczego jeszcze nie osiągnął. Siedzi na konferencji, próbuje coś nawijać i udawać Conora McGregora.”

Michael Bispingz-Latest news