Brock Lesnar - MMAnytt/Vince Cachero

Menadżer Lesnara: ‚Problem z zawodnikami UFC jest taki, że…’

Paul Heyman opowiada o możliwości powrotu Brocka Lesnara do UFC.

Były mistrz wagi ciężkiej UFC i wielka gwiazda amerykańskiego wrestlingu WWE? Brzmi dumnie.

Mało ludzi jest na tyle utalentowanych, by móc wpisać sobie w CV osiągnięcia takie, jakie odniósł Brock Lesnar. Zaś według słów menadżera Lesnara, drzwi do UFC cały czas stoją przed Brockiem otworem.

„Myślę, że Brock Lesnar zrobi to, na co tylko Brock Lesnar ma ochotę” – powiedział Paul Heyman w rozmowie z TMZ. „Jeśli Brock Lesnar chce walczyć w UFC, Brock Lesnar zawalczy w UFC. Jeśli Brock Lesnar chce występować w WWE, wystąpi w WWE. Spytajcie Brauna Strowmana, Randy’ego Ortona, Undertakera [osobowości z WWE], Brock Lesnar robi to, czego chce Brock Lesnar.”

Przed ewentualnym powrotem do klatki, Lesnar musiałby najpierw przejść sześciomiesięczne badania Amerykańskiej Komisji Antydopingowej USADA, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że w 2016 roku wykryto w jego organizmie niedozwolone substancje.

Czas działa na jego korzyść

W przeszłości Amerykanin miał mnóstwo problemów zdrowotnych, jednak menadżer zapewnia, że Lesnar pozostawił je już za sobą.

„Czas działa na jego korzyść, bo jego ciało ma szansę na regenerację” – wyjaśnił Heyman. „Problem z zawodnikami UFC jest taki, że wszyscy świetni sportowcy, cała czołówka światowa zajeżdża swoje organizmy podczas obozów. Ci ludzie ścinają wagę i niszczą własne ciała.”

„Jeśli Brock zdecyduje się na powrót, będzie prawdopodobnie najzdrowszym zawodnikiem UFC. Jest gotowy.”

Kontrakt Lesnara z WWE skończy się w kwietniu, niewykluczone więc, że wkrótce rozpoczną się negocjacje z UFC.

Brock Lesnarz-Latest news