Marcin Wrzosek & Kleber Koike Erbst - MMAnytt

Martin Lewandowski potwierdza plany zestawienia Marcina Wrzoska z Kleberem Koike

🏆 Współwłaściciel KSW zdradził, że planowane jest rewanżowe zestawienie Marcina Wrzoska z Kleberem Koike Erbstem 🏆

Po tym, jak w ubiegłym roku Kleber Koike Erbst nie wypełnił limitu wagowego przed walką z Arturem Sowińskim, Japończyk został pozbawiony pasa kategorii piórkowej KSW.

Mimo, że do tej pory mistrz dywizji 145 funtów nie został wyłoniony, to pracownicy polskiego prowodyra MMA obmyślili już dalszy plan działania.

W trakcie rozmowy z Jimem Edwardsem MMAnytt współwłaściciel KSW, Martin Lewandowski zdradził, że chętnie zestawiłby Koike z Marcinem Wrzoskiem.

„Mogę potwierdzić, że chcielibyśmy tego rewanżu w tym roku” – powiedział Lewandowski. „Nie mogę jednak powiedzieć, że dojdzie do niego na KSW 44, bo musimy podpisać nowy kontrakt z Koike.”

Pierwszy raz zawodnicy skrzyżowali ze sobą rękawice w maju 2017 i wówczas to Japończyk pokonał Wrzoska przez jednogłośną decyzję sędziów.

Lewandowski wyjaśnił, że cały czas jest zainteresowany współpracą z Koike; zanim jednak ten otrzyma walkę o pas, najpierw musi renegocjować kontrakt.

„Mogę Ci powiedzieć, że wciąż mamy ważny kontrakt, ale chcemy go przedłużyć” – powiedział Lewandowski. „Jest byłym mistrzem, więc jesteśmy w trakcie negocjacji. Wierzę, że jeśli podpisze umowę, to pozostanie naszym zawodnikiem przez kilka lat.”

„Jeżeli mam zawodnika podpisanego na tylko jedną walkę, to ciężko mi coś planować na dłuższą metę. Nie wiem, czy zostanie z nami, czy podąży w innym kierunku, więc pozwoliłoby to określić przyszłość i kolejnego rywala.”

„Bardzo chętnie bym zobaczył tę walkę w KSW.”

 

Własnez-Latest news