Leon Edwards: ‚Zleję Petera Sobottę, a potem…’

Brytyjczyk zdradza, jaki ma plan po pokonaniu Petera Sobotty.

17 marca, podczas londyńskiej gali UFC Fight Night 127Peter Sobotta skrzyżuje rękawice z lokalnym półśrednim, Leonem Edwardsem.

Rocky uważa jednak, że starcie z polsko – niemieckim zawodnikiem nie będzie niczym trudnym; jest pewny nie tylko zwycięstwa, ale i skończenia przed czasem.

„Szanuję go i wiem, że jest tu od jakiegoś czasu” – powiedział Edwards z rozmowie z MMAnytt. „Ale nie jest na moim poziomie. Jestem od niego lepszy w każdej płaszczyźnie. Skończę go i to będzie wyraźny komunikat.”

„Potem złapię za mikrofon i wywołam kogoś do walki. Będę pieprzył bzdury i zrobię, co do mnie należy. Ale najpierw zleję Sobotę, a on nic nie może na to poradzić.”

Urodzony w Polsce, wychowany w Niemczech Sobotta wychodził ostatnio do walki w barwach Jamajki, gdzie przyszedł na świat Leon Edwards. Spytany, co myśli o stroju Sobotty, Rocky przyznał, że jest to dosyć niespodziewane zachowanie.

„To trochę dziwne, prawda?” – powiedział uśmiechnięty Edwards. „Szczerze mówiąc, nie myślałem o wcześniej, ale kiedy to powiedziałeś, tak, to będzie dziwne.”

„Nie jestem pewny, czemu to robi. Chyba widziałem z nim wywiad, jak o tym opowiadał i wyznał, że wierzy w jakieś „One Love”. Chyba dowiem się, co czuję, gdy do tego dojdzie.”

Własnez-Latest news