Jon Jones - MMAnytt/Mazdak Cavian

Jon Jones wyśmiewa zaczepki Alexandra Gustafssona

Były dominator kategorii półciężkiej, Jon Jones wyśmiał aspiracje swojego byłego rywala.

Wobec chwilowego braku mistrza w kategorii półciężkiej, Alexander Gustafsson w ostatnim czasie robił, co mógł, aby sprowokować do walki Daniela Cormiera Jona Jonesa.

Mauler zamieścił ostatnio na twitterze zdjęcie z podpisanym kontraktem, przesyłając jednocześnie coraz śmielej mówiącemu o emeryturze Cormierowi kuksańca.

39-latek zasugerował, że Gustafsson, którego największym osiągnięciem są dwie, bliskie porażki – z Cormierem oraz Jonesem – nie powinien w taki sposób zaczepiać lepszych od siebie zawodników i ta odpowiedź spodobała się zawieszonemu Bonesowi.

Szwed nie byłby sobą, gdyby przepuścił okazję ponownego wyzwania Amerykanina do walki, lecz zirytowany Jones wyśmiał dawnego rywala.

„Nawet nie lubię DC, ale zaśmiałem się z tego. Alex, bądź twardy podczas swoich kolejnych rund mistrzowskich” – Jones

„Ty to mówisz? Bycie twardym to stoczenie mistrzowskich rund bez ‚dobrego towaru’. Wyjdź do walki, to Ci pokażę” – Gustafsson

„Błyskotliwa odpowiedź, dokładnie takiej się po Tobie spodziewałem. Domyślam się, że Shogun, Rampage, Bader i inni też mogą użyć takiej wymówki. Czy teraz patrzysz w lustro i nazywasz się mistrzem, skoro ja ‚oszukiwałem’?”

„Proszę, powiedz, że przekonałeś siebie, że podczas naszej walki byłem nasterydowany. Proszę, powiedz mi, że przekonałeś się, że kiedykolwiek brałem sterydy”

Jon Jonesz-Latest news