Floyd Mayweather

Joe Rogan: „Dana powiedział, że Floyd chce prawnego kontraktu z UFC”

Według Joe Rogana, Floyd Mayweather może być zainteresowany walką dla UFC.

Podczas wczorajszej rozmowy w podcaście „Joe Rogan MMA Show, Joe Rogan rozmyślał na temat możliwości transferu bokserów do MMA i wyjawił, że niepokonany Floyd Mayweather rozważa występy w UFC, co rzekomo potwierdził sam prezes UFC, Dana White.

„Floyd wspominał o tym” – powiedział Rogan. „To akurat mogę wam powiedzieć. Dana powiedział, że Floyd chce prawnego kontraktu z UFC.”

„Napisałem do niego, mówię ‚Floyd naprawdę myśli o walce w MMA?'” – kontynuował Rogan. „A on mówi: ‚Tak, posrało go, mówiłem, że zostałby zamordowany, ale on nadal o tym gada.'”

Ostatni raz Mayweather widziany był w akcji, gdy w sierpniu pokonał Conora McGregora, zdobywając nieskazitelny bilans walk 50-0 w boksie. Po zwycięstwie, Amerykanin potwierdził [kolejną] emeryturę, twierdząc, że kończy z walką raz na zawsze.

Poprzednimbokserem, występującym w UFC był James Toney, który zmierzył się z Randym Couturem na UFC 118. Couture obalił i poddał boksera w niecałe 200 sekund.

Czy Mayweather pragnie podobnej przygody? Wątpliwe. Chociaż, czy po bokserskiej walce McGregor vs Mayweather coś nas może zadziwić?

Comments

comments

Floyd Mayweatherz-Latest news

Odpowiedz

Vote

Who wins between Anthony Pettis & Dustin Poirier?

  • Poirier knockout (37%, 28 Votes)
  • Poirier submission (29%, 22 Votes)
  • Pettis knockout (13%, 10 Votes)
  • Poirier decision (9%, 7 Votes)
  • Pettis submission (7%, 5 Votes)
  • Pettis decision (5%, 4 Votes)

TOTAL VOTERS: 76

Loading ... Loading ...