Conor McGregor - MMAnytt/Mazdak Cavian

Joe Rogan o Conorze: ‚Jest na nim tyle forsy do zarobienia’

Joe Rogan wierzy, że pozycja Conora McGregora w UFC pozwoli mu na bezkarne zachowanie.

Mimo wywołanej przez siebie awantury na początku miesiąca, Conor McGregor do tej pory nie zmierzył się z żadnymi sankcjami ze strony zwierzchników.

Na skutek zachowania Irlandczyka dwóch uczestników gali UFC 223 zostało zranionych i nie dopuszczonych do walki, lecz wygląda na to, że cała afera ujdzie McGregorowi płazem. Co prawda, skaleczony Michael Chiesa zapowiedział, że pozwie Conora do sądu, jednak ze strony UFC Irlandczyka nie spotkała żadna kara.

Taki, a nie inny przebieg wydarzeń nie dziwi Joego Rogana, który w swojej audycji wytłumaczył przyczynę nietykalności McGregora.

„Nikt nie mówi, żeby się go pozbywać, bo jest warty w cholerę forsy” – powiedział Rogan. „To fascynujące. Ale chodzi o to, żebyście wyobrazili sobie, że zamienia się z Rayem Borgiem miejscami. Gdyby Ray Borg pojawił się ze swoimi chłopakami, darł się, wrzeszczał i rzucił wózkiem w szybę, już na zawsze byłoby po nim.”

Rogan zwrócił także uwagę, że niektórzy zawodnicy byli surowo karani za znacznie mniejsze przewinienia – np Paul Daley został wyrzucony za celowe uderzenie Josha Koscheka po gongu, zaś Jason High za odepchnięcie sędziego, chwilę po tym, jak został znokautowany przez Rafaela dos Anjosa.

„Jest na nim tyle forsy do zarobienia. W tym tkwi problem. Reguły są naginane. Paul Daley jedynie walnął Josha Koschecka po walce.”

„Pomyślcie o Paulu Daleyu. Paul Daley musi siedzieć w domu i kurwić na Danę White’a.”

Conor McGregorz-Latest news