Joanna Jędrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk: ‚To będzie zaszczyt, by wygrać ten pas dla American Top Team’

Joanna Jędrzejczyk jest dumna z treningów w klubie American Top Team.

7 kwietnia Joanna Jędrzejczyk będzie miała możliwość odzyskania pasa mistrzowskiego kategorii słomkowej – i swojej szansy zmarnować nie zamierza.

Podczas audycji 790 The Ticket, Polka wspomniała o klubach, w których trenowała. Największe wyrazy uznania skierowała jednak w stronę American Top Team.

„Nic nie dzieje się bez przyczyny” – powiedziała Joanna. „Najpierw byłam u Grega Jacksona, w Kinga [MMA] w L.A. w Kalifornii, w Meksyku, w Elevation MMA w Denver, ale na końcu wybrałam ATT. I jak mówiłam, to była najlepsza decyzja w mojej sportowej karierze.”

„To będzie zaszczyt, by wygrać ten pas dla właścicieli, dla Dana Lamberta. By 7 kwietnia wygrać ten pas jako członek American Top Team.”

Joanna zapewnia, że w jej życiu wszystko jest na swoim miejscu i czeka jedynie na dzień rewanżu, by odzyskać swój pas.

Wie, że Rose Namajunas wykonała świetną robotę, jednak jest przekonana, że mistrzostwo wróci na jej biodra.

„Jestem teraz bardziej skupiona. Nie ma żadnych tragedii ani w życiu prywatnym, ani w życiu zawodniczki” – powiedziała Jędrzejczyk. „Wiecie, wielu ludzi pytało mnie, czy będę pracowała z American Top Team, z tymi samymi trenerami. Mówiłam, że tak, bo nie zrobiliśmy niczego źle. Byliśmy nawet bardziej, niż gotowi, by wygrać tamtą walkę z Rose Namajunas. Wiem, że wielu ludzi mówi o moich wymówkach i tak dalej, ale ja nie robię wymówek.”

„Musicie wiedzieć, że jestem w tym biznesie od wielu lat. To byłoby głupie, gdybym szukała wymówek. Przegrałam – przyjmuję to. Rose jest mistrzynią i mam do niej mnóstwo szacunku, ale tamtej nocy nie mogłam wygrać przez to, jak się czułam. Musiałam się nauczyć i nadal się uczę, jak być cierpliwym, bo wiedziałam, że ten dzień [porażki] nadejdzie. Odzyskam to, co należy do mnie – pas dywizji słomkowej.”

Do rewanżu Jędrzejczyk z Namajunas dojdzie 7 kwietnia, podczas gali UFC 223.

Comments

comments

Joanna Jędrzejczykz-Latest news

Odpowiedz

Vote

Who wins between Anthony Pettis & Dustin Poirier?

  • Poirier knockout (37%, 28 Votes)
  • Poirier submission (29%, 22 Votes)
  • Pettis knockout (13%, 10 Votes)
  • Poirier decision (9%, 7 Votes)
  • Pettis submission (7%, 5 Votes)
  • Pettis decision (5%, 4 Votes)

TOTAL VOTERS: 76

Loading ... Loading ...