Jake Shields: ‚Nate Diaz jest jak gwiazda rocka’

Jake Shields wyznaje, że Nate Diaz jest gotowy do powrotu do klatki - pod pewnym warunkiem.

Wielu fanów nurtuje pytanie, kiedy Nate Diaz powróci do oktagonu? Tego nie wiemy, ale poznaliśmy punkt widzenia przyjaciela Diaza, Jake’a Shieldsa.

Podczas piątkowej gali Polaris 6, Shields zmierzył się z Craigiem Jonesem. Stocktończyk nie będzie jednak dobrze wspominał tego wyjazdu, ponieważ po dwóch minutach został zmuszony do odklepania skrętówki na nogę.

„Zdecydowanie mi nie poszło” – przyznał Shields z rozmowie z Jimem Edwardsem z MMAnytt. „Craig Jones jest niesamowity. Wiedziałem, że na początku będzie bardzo dynamiczny. Od początku agresywnie próbowałem przejść jego gardę, nie trzymałem się planu na walkę.”

„Może odklepałem zbyt wcześnie, ale problem w tym, że takie coś może rozsadzić ci kolano. Zawody grapplingowe nie są tego warte, więc odklepałem.”

Fani chcą oglądać Nate’a

Spytany o dalsze plany swojego sparingpartnera, Shields oznajmił, że Diaz jest gotowy do walki – oczywiście, jeśli dostanie odpowiedni kontrakt.

„Sporo ze sobą rozmawiamy, Nate trenuje codziennie” – wyznał Jake. „Jest w świetnej formie i chce walczyć. Ale chce też upewnić się, że jako wielka gwiazda, zostanie odpowiednio opłacony.”

„Miejmy nadzieję, że Dana [White] zrozumie, że fani chcą oglądać Nate’a i zapłaci mu. [Diaz] nie jest nierozsądny, po prostu chce dostać zapłatę.”

Ludzie go oblegają

Według Shieldsa kością niezgody są należne Diazowi finanse. Jake wyznał, że jego przyjaciel jest jedną z największych gwiazd w MMA, powinien więc otrzymać odpowiednią wypłatę.

„Nie wiem, o co dokładnie chodzi, ale domyślam się, że chodzi o forsę” – powiedział Shields. „Wszyscy wiemy, że Nate jest wielką gwiazdą. Dana od lat mówi, że nią nie jest, ale na tę chwilę [Diaz] jest drugą największą gwiazdą w tym sporcie.”

„Z pewnością jest jednym z najlepszych. Jeśli Dana jest bystry, to podpisze umowę. Kiedy przechadzasz się z Natem po ulicach, gość jest jak gwiazda rocka. Ludzie go oblegają. Dana może udawać, że tak nie jest, ale Nate jest gwiazdą.”

Pełen wywiad dostępny jest w linku u góry strony.

Comments

comments

Własnez-Latest news

Odpowiedz

Vote

Who wins between Anthony Pettis & Dustin Poirier?

  • Poirier knockout (37%, 28 Votes)
  • Poirier submission (29%, 22 Votes)
  • Pettis knockout (13%, 10 Votes)
  • Poirier decision (9%, 7 Votes)
  • Pettis submission (7%, 5 Votes)
  • Pettis decision (5%, 4 Votes)

TOTAL VOTERS: 76

Loading ... Loading ...