Jack Hermansson vs Thales Leites - MMAnytt

Jack Hermansson o walce z Leitesem: ‚Kiedy mnie obalił, czułem się jak na torturach’

✅ Jack Hermansson opowiada o swojej zwycięskiej walce z Thalesem Leitesem ✅

Nie sposób zaprzeczyć, że w zeszły weekend Jack Hermansson wykazał się wielkim sercem do walki.

Podczas gali UFC 224 Szwed zmierzył się z brazylijskim specjalistą od walki w parterze, Thalesem Leitesem.

Po wygraniu pierwszej rundy, w drugiej Hermansson doznał kontuzji żeber i gdy Leites założył mu duszenie, Szwed znalazł się w naprawdę wielkich tarapatach.

Joker zdołał jednak przetrwać kryzys i pomimo zmęczenia, dał radę przenieść walkę do parteru i ubić rywala w jego ulubionej płaszczyźnie.

W trakcie rozmowy z Ashahem TafariMMAnytt Hermansson opowiedział, jak wyglądała walka z jego perspektywy.

„Tak naprawdę, wcale mi się nie polepszyło, ale trener Mohosen Bahari wykrzyczał mi kilka miłych słów i pomyślałem ‚Lecimy, kurwa!'” – powiedział Hermansson. „Ale moje ‚Lecimy, kurwa’ dosyć szybko się ulotniło, gdy poczułem ból podczas wyprowadzania uderzeń na początku drugiej rundy. Kiedy mnie obalił, czułem się jak na torturach.”

„Za każdym razem, gdy próbowałem walczyć, ból mnie praktycznie paraliżował. Nigdy w życiu nie doświadczyłem takiej ilości bólu.”

Po walce Joker wyznał, że nie złamał żeber, ale rozerwał chrząstkę między nimi. Zawodnik nie wie, jak długo pozostanie poza oktagonem, ale jest już gotowy na kolejne, tym razem naprawdę wielkie wyzwanie.

 „Moim celem jest zaleczenie się” – powiedział Hermansson. „A potem może kolejny występ w Brazylii? Wrześniowa walka z Jacare w Sao Paolo?
Własnez-Latest news