Floyd Mayweather o rewanżu z McGregorem: ‚Toczą się rozmowy’

Floyd Mayweather po raz kolejny dywaguje na temat rewanżowego starcia z Conorem McGregorem.

W ostatnich tygodniach Floyd Mayweather publikował materiały, na których widoczna była jego obecność w klatce MMA. Amerykanin wysyłał również Conorowi McGregorowi publiczne wiadomości, w których wyraźnie sugerował, że wciąż tęskni za Irlandczykiem.

I mimo, że ciężko uwierzyć, by 41-letni bokser zadebiutował w MMA przeciwko mistrzowi UFC, Mayweather wciąż nie przestaje prowokować McGregora.

„Certyfikowany zabójca kontra certyfikowana suka”

Podczas rozmowy z Forbes, Amerykanin wyznał także, że wciąż toczą się rozmowy na temat rewanżu z mistrzem kategorii lekkiej, a kością niezgody jest formuła, w której ma dojść do pojedynku.

„Nie wiemy, czy [zmierzę się z McGregorem] w bokserskim ringu, czy w oktagonie. Po prostu nie wiemy. Ale toczą się rozmowy”

Idea zestawienia rewanżu w oktagonie z całą pewnością podoba się prezesowi UFC, który w zeszłym tygodniu wyznał, że Mayweather powinien się odpłacić UFC za zorganizowanie walki bokserskiej.

„UFC i Conor McGregor przeszło tam [do ringu] i boksowaliśmy się z nim. Teraz jest czas, żeby się odpłacił i zawalczył w oktagonie” – powiedział Dana White w ubiegłym tygodniu podczas programu UFC Tonight.

Floyd Mayweatherz-Latest news