Daniel Cormier - MMAnytt/Mazdak Cavian

Daniel Cormier wyśmiewa wyzwanie Gustafssona rzucone w kierunku Rockholda

Daniel Cormier odpowiada na wyzwanie Alexandra Gustafssona skierowane w kierunku jego przyjaciela.

Kilka dni temu Alexander Gustafsson wyzwał na pojedynek Luke’a Rockholda, co wyraźnie nie spodobało się przyjacielowi Amerykanina, Danielowi Cormierowi.

Zirytowany Szwed, który z powodu niespodziewanego zestawienia Cormiera ze Stipe Miocicem stracił szansę walki o pas, postanowił chociaż w taki sposób zagrać na nosie mistrzowi.

Cormier odpowiedział na taką zaczepkę osobiście… a właściwie poprzez twittera.

„Niezłe wyczucie czasu, Alexandrze (kopiesz leżącego, co?). Ale mam lepszy pomysł. Nie zawalczy z tobą. Niech zawalczy z Robertem Whittakerem. Czasem to się zdarza, no nie? Przegrywasz, a i tak dostajesz walkę o pas. #drogagustafsona”

Cormier oczywiście ma na myśli swój pojedynek ze Szwedem, który szansę walki o pas dostał tuż po upadku pod ciosami Anthony’ego Johnsona.

W pewnym stopniu jest to jednak miecz obosieczny, ponieważ DC został mistrzem podczas gali UFC 187, gdy również po powracając po porażce zastąpił Jona Jonesa w pojedynku z Johnsonem.

A co do Gustafssona – nie jest znana data jego powrotu, choć jeśli planuje czekać na pojedynek z Cormierem, będzie musiał uzbroić się w cierpliwość.

Daniel Cormierz-Latest news