Daniel Cormier pragnie trylogii z Jonem Jonesem

✅ Daniel Cormier chciałby wyrównać porachunki z Jonem Jonesem ✅

Do tej pory mistrz kategorii półciężkiej, Daniel Cormier przegrał w zawodowej karierze zaledwie dwie walki. Jego jedynym oprawcą okazywał się być Jon Jones, przy czym podczas drugiego pojedynku nie brakowało kontrowersji. Jones został przyłapany na stosowaniu dopingu, walkę anulowano, a sam Bones czeka na wyrok komisji antydopingowej.

W ostatnim czasie pojawiają się jednak pogłoski, że zawieszenie Jonesa potrwa krócej, niż to było pierwotnie zakładane.

Zapytany przez MMAJunkie o chęć wyrównania rachunków z Jonesem, Cormier nie pozostawił wątpliwości.

„Znacie mnie, wiecie, że jedyne, czego pragnę, to walka. Jedyne, czego pragnę, to walka z nim, więc jeśli Dana [White] na poważnie powie ‚zawalczysz z Jonesem’, to byłoby niesamowicie.”

„Ale z drugiej strony, to wymaga mnóstwo zaufania do gościa, któremu ufać nie mamy powodów.”

Cormier, który niejednokrotnie podkreślał, że w 2019 roku zamierza zakończyć karierę, zapewnił, że wynik starcia z Miocicem nie będzie miał wpływu na jego decyzję.

„Nie wiem, [w przypadku porażki] po prostu kontynuowałbym karierę” – powiedział DC. „Całe życie to robiłem, więc to trochę szalone, żeby odejść, kiedy wciąż jestem w stanie to robić. Szczególnie, kiedy wiemy, że 6-7 miesięcy później naprawdę zawieszę rękawice na kołek. Wiem, że jeszcze wyjdę do walki. Wygram czy przegram – będę dalej walczył.”

Daniel Cormierz-Latest news