Damian Janikowski do rywala: ‚będziesz duszony, wieśniaku’ [Wideo]

Damian Janikowski nie zdzierżył obelg ze strony Yannicka Bahatiego i postanowił na nie odpowiedzieć.

Najbliższy rywal Damiana JanikowskiegoYannick Bahati – tu i ówdzie znany także jako Czarna Mamba – od dawna zwracał na siebie uwagę obserwatorów, od czasu do czasu wbijając Janikowskiemu kolejne szpile.

Początkowo wyglądało to dosyć niewinnie, bowiem swoją kanonadę Bahati rozpoczął od stwierdzenia, że zapasy Janikowskiego są do dupy.

Z czasem jednak Brytyjczyk z czasem rozwinął swoją narrację, zarzucając Janikowskiemu skłonności homoseksualne.

„Powiedział ostatnio, że zje Czarną Mambę” – powiedział Bahati podczas rozmowy z PolsatSport. „To chyba znaczy, że lubi brać do ust penisy. Penis to przecież czarna mamba.”

Nic więc dziwnego, że Janikowski obelg nie zdzierżył i postanowił zareagować. Były olimpijczyk nagrał i wrzucił na swojego facebooka odpowiedź, kilka godzin później ją kasując.

W internecie jednak nic nie ginie i można ją zobaczyć w linku w góry strony.

„Ty, Yannick, kurwa przesadzasz troszeczkę, co? Na tym internecie i w mediach” – powiedział Janikowski. „Przede wszystkim odniosę się do tego, że jesteś wielkim obsrańcem, właśnie krzycząc i wypowiadając takie historie, że ty mnie zniszczysz, że zrobisz to. Kim ty w ogóle jesteś? Co ty w sporcie osiągnąłeś? Ty pisałeś w gazecie, że ty chcesz do UFC trafić, że to twoje marzenie. Jak ty wyglądasz jak kupa, wielki wieloryb!

Chude nogi masz jak bocian. Mówisz, że jestem brzydki? Wyglądasz jak asfalt. I kto tu jest brzydszy niż ja? To po pierwsze, po drugie i po trzecie: co osiągnąłeś w sporcie, że możesz mi tak ciupać, że możesz mi tak jechać? Wszystko fajnie elegancko, robi się miło, ale troszkę przeginasz.

Widzieliśmy się na media treningu i nim spojrzałeś mi w oczy za pięćdziesiątym razem, kiedy mnie mijałeś, to nie wiedziałeś czy powiedzieć mi cześć, do widzenia, czy nie wiadomo co. Później próbowałeś mówić, że niby jakiś niski, czy jakiś mały jestem. Żarty się skończyły, Black Mambo. Będziesz duszony, kurwa wieśniaku.”

Okazję, by wyrównać porachunki, zawodnicy otrzymają 14 kwietnia na gali KSW 43.

Damian Janikowskiz-Latest news