Damian Janikowski: ‚Czasami nawet świętej osobie puszczają nerwy’

Damian Janikowski opowiada o kulisach nagranej przez siebie odpowiedzi, skierowanej w stronę Yannicka Bahatiego.

Dziś odbyła się konferencja przed KSW 43, w której wzięło udział dwunastu uczestników sobotniej gali.

Wśród nich oczywiście znalazł się także Damian Janikowski, który przedwczoraj w nocy opublikował na swoim facebooku wiadomość, skierowaną w stronę prowokującego go Yannicka Bahatiego.

Były olimpijczyk przyznał, że nie było to szczególnie fortunne zachowanie, lecz zapewnia, że zaczepki Brytyjczyka jedynie zmotywują go do cięższej pracy.

„Czasami nawet świętej osobie puszczają troszeczkę nerwy” – wyjaśnił Janikowski. „Generalnie, jak to zawsze na mnie przystało, na człowieka z klasą – z olimpijską klasą – nigdy wcześniej zawodników nie wyzywałem, podchodziliśmy do tego serdecznie. Troszeczkę miarka gdzieś się przebrała, bo nie pozwolę sobie na to, żeby zawodnik taki, jak Yannick Bahati, który dla mnie nie jest jakimś wybitnym sportowcem… Jest zawodnikiem MMA, zdobył swoje pasy, ale nigdy w ten sposób nikt mnie nie wyzywał, nie upokarzał. Najważniejsze jest to, że on jest mało inteligentny, dużo krzyczy i to, co opowiada o mnie w internecie nie jest prawdą.”

„To, czym on mnie prowokuje, będzie mnie jeszcze bardziej motywowało do walki. Czy żałuję tego? No stało się, jest, po prostu. Było – minęło. Lecimy dalej.”

LIVE Konferencja

Konferencja przed KSW 43 LIVE!

Publicerat av KSW den 12 april 2018

Damian Janikowskiz-Latest news