Cro Cop o rewanżu z Fedorem: ‚Nigdy nie mówię nigdy, ale…’

✅ Mirko 'Cro Cop' Filipovic zabrał głos na temat ewentualnego rewanżu z Fedorem Emelianenko ✅

Pojedynek Mirko Cro Copa Fedorem Emelianenko do tej pory uważany jest za jedną z najlepszych walk w historii MMA.

Zawodnicy spotkali się w 2005 roku, podczas gali PRIDE Final Conflict 2005 i dali z siebie wszystko, pokazując fanom 15-minutowe widowisko.

Pod koniec walki sędziowie nie mieli wątpliwości co do werdyktu, jednogłośnie wskazując na Emelianenkę. Przez kilka kolejnych lat Cro Cop starał doprowadzić się do rewanżu, lecz nigdy do niego nie doszło.

O tym, co myśli o ewentualnym wyrównaniu porachunków z Ostatnim Carem, Chorwat opowiedział podczas konferencji przed galą Bellator 200.

„Ludzie cały czas mnie o to pytają, ale nie myślę już o Fedorze” – powiedział Cro Cop. „Nie sądzę, by doszło do tej walki.”

„Nie mam już tego pragnienia, które czułem kiedyś. Nigdy nie mówię nigdy, ale nie sądzę, by kiedykolwiek doszło do tej walki.”

W swoim najbliższym występie Cro Cop zmierzy się z Royem Nelsonem, który w 2011 roku ubił go przez techniczny nokaut.

Chorwat bynajmniej jednak nie chowa do rywala urazy, a wręcz darzy go sympatią i szacunkiem, odmawiając wysyłania Amerykaninowi jakichkolwiek pogróżek.

„Niczego nie będę obiecywał, to nie jest mój styl” – powiedział Cro Cop. „Jestem w bardzo dobrej formie i nie mogę doczekać się walki.”

„Roy jest świetnym gościem i twardym zawodnikiem, świetnym zawodnikiem. Ma żelazną szczękę i muszę dać z siebie wszystko, by go pokonać. Zobaczymy, co się stanie.”

Gala Bellator 200 odbędzie się 25 maja w Londynie, a jej walką wieczoru będzie właśnie rewanżowy pojedynek Mirko Cro Copa z Royem Nelsonem.

Mirko CroCopz-Latest news