Conor McGregor o powrocie: „Jest wielu rywali do wyboru”

Irlandzki mistrz przypomina, że wciąż szuka odpowiedniego dla siebie rywala.

Ostatni raz w oktagonie Conor McGregor widziany był w listopadzie 2016, gdy zdobył mistrzostwo wagi lekkiej, nokautując Eddiego Alvareza.Następnie przyszła pora na walkę bokserską z Floydem Mayweatherem, którą Irlandczyk ostatecznie przegrał przez TKO. Sporo ostatnio spekuluje się na temat powrotu McGregora do klatki, zwłaszcza, że mistrz tymczasowy dywizji jest już zestawiony z kolejnym rywalem – i bynajmniej nie jest nim mistrz właściwy.

Niektórzy uważają, że Conor natychmiast powinien zostać pozbawiony pasa, inni, że UFC czeka na dogodny ku temu moment, natomiast jeszcze inni, że wciąż jest wcześnie i McGregor ma mnóstwo czasu do namysłu.

Irlandczyk jednak nie przejmuje się tym, co myślą płotki i zamierza na spokojnie podjąć najkorzystniejszą dla siebie ofertę.

„Obecnie jestem na etapie negocjacji” – powiedział McGregor. „Jest wielu rywali do wyboru.”

„Oczywiście, że chciałbym się zrewanżować [Floydowi Mayweatherowi]. Wszedłem do jego królestwa i początkowo było dobrze. Musiał czekać, aż się zmęczę.”

Niedawno Mayweather umieszczał w internecie nagrania, na których wchodzi do klatki klubu Syndicate MMA. Trudno jednak uwierzyć, aby bokser chciał spróbować się w walce MMA.

Zaś fanom Irlandczyka pozostaje jedynie cierpliwie czekać i trzymać kciuki, że ten powróci do oktagonu.

Własnez-Latest news