Conor McGregor - MMAnytt/Mazdak Cavian

Conor McGregor: „Nie skończę, jak wielu przede mną”

Conor McGregor opowiada o przyszłości w sportach walki i zaznacza, że nigdzie się nie wybiera.

Co prawda Conor McGregor kocha pieniądze, ale przyszłość jego występów nie zależy od stanu konta.

Od czasu zdobycia ponad $100 mln za walkę z Floydem Mayweatherem, Irlandczyk nieco ucichł medialnie, skupiając się na negocjacjach z UFC.

Prezes UFC, Dana White stwierdził nawet, że z powodu takiej sumy na koncie McGregora nie jest pewny jego powrotu. 29 letni mistrz kategorii lekkiej zarzeka się jednak, że jego powrót nie zależy od kwoty na kontrakcie.

Irlandczyk martwi się o co innego.

„Zawsze patrzę na to z punktu odniesionych obrażeń” – wyjaśnił McGregor w rozmowie ze Sky Sports New. „Ile otrzymałem obrażeń? Jak się ma mój mózg? Co z moim zdrowiem mentalnym? Co z ciałem? Jak idą treningi? Jak się przygotowuję? Czy jestem głodny sukcesu?”

„Właśnie od tego zależy, jak długo będę walczył, ale nadal mam dużo czasu”

To nie jest kwestia pieniędzy

McGregor chwalił się swoją fortuną od dawna, na długo, zanim zgarnął 9-cyfrową wypłatę za walkę z Mayweatherem i pieniądze chwilowo go nie frasują. Irlandczyk wykazuje się jednak wyjątkowo rozsądnym podejściem do biznesu.

„To nie jest kwestia pieniędzy. Fascynuje mnie walka. Kocham walczyć. Będę to robił, dopóki będę zdrowy i chętny do pracy.”

„Nie będę na tyle głupi. Nie skończę, jak wielu przede mną. To niebezpieczny, bezwzględny biznes i jestem tego świadomy. Na szczęście jestem bardzo zamożny. Nie muszę tego robić. Robię to z miłości do walki. A decyzję podejmę, gdy nadejdzie czas.”

Conor McGregorz-Latest news