Mar 4, 2016; Las Vegas, NV, USA; Conor McGregor during weigh-ins for UFC 196 fight against Nate Diaz (not pictured) at MGM Grand Garden Arena. Mandatory Credit: Mark J. Rebilas-USA TODAY Sports ORG XMIT: USATSI-266164 ORIG FILE ID: 20160304_mjr_su5_017.JPG

Conor McGregor: ‚Chciałem zmierzyć się z Frankiem Edgarem na UFC 222’

Conor McGregor wyjawia, że zgłosił się na zastępstwo za kontuzjowanego Maxa Hollowaya.

Kilkanaście godzin po tym, jak Dana White ogłosił, że Conor McGregor zostanie pozbawiony pasa mistrzowskiego, Irlandczyk postanowił się odegrać.

McGregor publicznie wyjawił, że zaoferował swoje usługi, chcąc zastąpić kontuzjowanego Maxa Hollowaya. Usługi, które – z uwagi na warunki finansowe – UFC odrzuciło.

„Będę walczył ponownie. Kropka. Jestem w tym najlepszy. Gdy Max Holloway wypadł z UFC 222, zaproponowałem, że zmierzę się z Frankiem Edgarem, ale powiedziano mi, że jest za mało czasu, by UFC zarobiło tyle, ile chciało. Byłem podekscytowany możliwością wskoczenia na ostatnią chwilę i odprawienia ostatniego piórkowego, bez całej tej otoczki. Proszę, uszanujcie ten ogrom pracy włożonej przeze mnie. Jestem tu, na szczycie walk. To oni muszą przyjść i mnie dorwać. Bo ja jestem tutaj.

Z wyrazami szacunku, Mistrz Mistrzów.”

Oczywiście, nie jest wiadomo, jakiej kwoty domagał się Irlandczyk, lecz cała ta sytuacja stawia organizację w niekorzystnym świetle.

Nie da się jednak ukryć, że McGregor wsadził kij w mrowisko i po takim wpisie na UFC może spaść lawina krytyki ze strony wielu fanów.

Comments

comments

Conor McGregorz-Latest news

Odpowiedz

Vote

Who wins between Anthony Pettis & Dustin Poirier?

  • Poirier knockout (37%, 28 Votes)
  • Poirier submission (29%, 22 Votes)
  • Pettis knockout (13%, 10 Votes)
  • Poirier decision (9%, 7 Votes)
  • Pettis submission (7%, 5 Votes)
  • Pettis decision (5%, 4 Votes)

TOTAL VOTERS: 76

Loading ... Loading ...