Mar 4, 2016; Las Vegas, NV, USA; Conor McGregor during weigh-ins for UFC 196 fight against Nate Diaz (not pictured) at MGM Grand Garden Arena. Mandatory Credit: Mark J. Rebilas-USA TODAY Sports ORG XMIT: USATSI-266164 ORIG FILE ID: 20160304_mjr_su5_017.JPG

Conor McGregor: „Chcę prawdziwej walki”

Conor McGregor nie powiedział, kiedy wraca, ale wyznał, że chce "prawdziwej walki" w MMA.

Conor McGregor chce wrócić do MMA w 2018.
Mimo pogłosek o rozmowach z Mannym Pacquiao, mistrz kategorii lekkiej UFC zaprzeczył tym doniesieniom.

TMZ dorwało McGregora, gdy ten przebywał w Nowym Jorku. Padło pytanie, jakie Irlandczyk ma plany w 2018.

„Zobaczymy” – powiedział McGregor. „Chcę prawdziwej walki. Realnej walki, co jest realną walką? Następne będzie MMA.”

Słowa Irlandczyka musiały być balsamem dla duszy prezesa UFC, Dany White’a, który z niepokojem śledzi ruchy McGregora – obie strony wciąż nie doszły do porozumienia w sprawie kontraktu.

McGregor powiedział, że poza intratnym kontraktem – wszak za walkę z Floydem Mayweatherem zarobił ponad $100 mln – chce także dostać udziały UFC, na co firma nigdy wcześniej się nie zgodziła.

Mimo, że teoretycznie najbardziej prawdopodobnym rywalem McGregora jest tymczasowy mistrz wagi lekkiej, Tony Ferguson, trzeba przyznać, że 29 letni Irlandczyk może wybrać kogokolwiek, z kim skrzyżuje rękawice.

Skoro jednak sam McGregor mówi, że chce walczyć w MMA, to jest to krok we właściwym kierunku. Oczywiście, pod warunkiem, że nie jest to kolejny krok na szachownicy negocjacji.

Irlandczyk został także spytany o możliwość występu w amerykańskim wrestlingu – World Wrestling Entertainment – choć wydaje się pewne, że nie jest tym zainteresowany.

„Jebać WWE!” – krzyknął McGregor.

 

 

Conor McGregorz-Latest news
Ankieta
Sorry, there are no polls available at the moment.