Colby Covington vs Demian Maia

Colby Covington: „Zaakceptowałem rolę trenera”

Colby Covington oficjalnie zaakceptował rolę trenera w The Ultimate Fighter 27.

Na przekór brazylijskim fanom, wydaje się, że półśredni Colby Covington jest o krok od walki o pas, jako trener 27 sezonu The Ultimate Fightera.

Pierwsze pogłoski o rywalizacji Covingtona i Tyrona Woodleya pojawiły się na początku tego tygodnia, wczoraj zaś, w rozmowie z mmajunkie Colby przyznał, że zaakceptował rolę trenera w TUFie.

„Czas na jego ruch” – powiedział Covington. „Zaakceptowałem rolę trenera, zobaczymy, czy on zrobi to samo.””Zaoferowałem tę sprawę i ją zaakceptowałem. Gadałem z nimi.”

Covington wierzy, że występ w programie idealnie zgra się z operacją i rehabilitacją ramienia Woodleya. Jest jednak świadomy, że mistrz niechętnie zaakceptowałby tak długo trwającą rywalizację w TUFie.

„Myślę, że to byłoby dobre” – powiedział Covington. „Każdy wie, że Tyron po prostu chce być w FOXie i promować się, więc to powinno go przekonać. To idealny czas, by nagrywać program, być trenerem i na koniec walczyć ze mną o pas półśredniej, ale jak wiecie, siedzę głęboko w jego głowie.

„Myślę, że on wie, że jeśli spędzimy razem 8 tygodni, to wejdę jeszcze głębiej w jego głowę i nie będzie miał nawet szansy pokonać mnie w walce.”

Ciekawe tylko, co o tym pomyśli zwycięzca z walki Lawler vs dos Anjos.

Comments

comments

Colby Covingtonz-Latest news

Odpowiedz

Vote

Who wins between Anthony Pettis & Dustin Poirier?

  • Poirier knockout (37%, 28 Votes)
  • Poirier submission (29%, 22 Votes)
  • Pettis knockout (13%, 10 Votes)
  • Poirier decision (9%, 7 Votes)
  • Pettis submission (7%, 5 Votes)
  • Pettis decision (5%, 4 Votes)

TOTAL VOTERS: 76

Loading ... Loading ...