Colby Covington i Kenny Florian wymieniają ciosy na twitterze

Kenny Florian przyciągnął uwagę Colby'ego Covingtona.

Może i głównym celem Colby’ego Covingtona jest walka z Tyronem Woodley’em, ale to wcale nie znaczy, że nie znajdzie kilku chwil, by w międzyczasie powymieniać się kuksańcami z kimś innym.

Podczas programu „UFC Tonight”, Woodley i emerytowany zawodnik UFC, Kenny Florian opisali drogę Covingtona do walki o pas UFC. Colby’emu wyraźnie nie spodobały się słowa Floriana, odpalił więc medialne rakiety w stronę byłego pretendenta.

„Wszyscy znamy #DwuTwarzowego @TWooodley, spodziewamy się jego kłamstw. Ale @kennyflorian, miałeś [bilans] 5-2 i dostałeś walkę o pas, bo mrużąc oczy, wyglądało to jak walka Seana Sherka z Benem Stillerem. Wiesz lepiej. #Wieśniak”

Florianowi nie przypadły do gustu porównania do aktora, ostrzegł więc Covingtona, by ten ostrożnie dobierał słowa. Zwłaszcza, że jest podejrzewany o… homofobię.

„Tak, Colby Covington, homofob, który teraz próbuje obrażać, odnosząc się do niepełnosprawnych. Panie i panowie, czysta klasa. Może po pozwie Werduma znajdziesz czas na walkę o pas. Uwaga na efekty bumerangu.”

Covington jednak nie dawał za wygraną.

„Cześć Kenny! Myślałem, że zostałeś zwolniony przez FOX za plagiat? Musiały to być #fałszyweinformacje? Wiesz co, jak pokonam Tyrone, pozwolę ci wrócić z emerytury i porażkę w kolejnej walce o pas. I tym razem, nawet nie będziesz musiał pokonywać Alexa Karalexia, Kita Cope’a i Sama Stouta.”

Colby Covingtonz-Latest news