Cody Garbrandt oferuje Dillashawowi część wypłaty za walkę

🏆 Cody Garbrandt dąży do rewanżu z TJem Dillashawem na UFC 222 🏆

W związku z kontuzją Maxa Hollowaya, UFC poszukiwało zastępstwa za walkę wieczoru gali UFC 222.

Tu i ówdzie pojawiały się pogłoski o rewanżowym zestawieniu TJa Dillashawa z Codym Garbrandtem, jednak mistrz szybko im zaprzeczył i dodał, że skupia się jedynie na walce z Demetriousem Johnsonem. Wydawało się, że to koniec marzeń Garbrandta, lecz wczoraj obaj zawodnicy zabrali głos na temat tego zestawienia.

Podczas audycji MMA Hour Garbrandt stwierdził, że UFC planowało doprowadzić do tego pojedynku, jednak Dillashaw w ostatniej chwili zrezygnował.

„Cody Garbrandt powiedział Arielowi Helwaniemu, że rozmawiał Campbellem i nadal planują zestawić na UFC 222 walkę o pas kategorii koguciej z TJem Dillashawem” – poinformował Aaron Bronsteter.

„Skoro Demetrious Johnson mówi, że rozpoczął negocjacje z TJem Dillashawem, musisz sobie zdawać sprawę, że TJ się stara, by dostać walkę z DJem. UFC będzie musiało zapłacić więcej, by ich zestawić” – napisał Myke Dyce.

„Cody powiedział, że zaoferowali sporą kwotę i że zgodził się na natychmiastowy rewanż z Dillashawem w przypadku swojego zwycięstwa” – wyjawił Aaron Bronsteter.

W tym samym momencie Dillashaw wystąpił w audycji Sirius XM, twierdząc, że mógłby zawalczyć, ale pod pewnym warunkiem.

„TJ Dillashaw powiedział Luke’owi Thomasowi, że jest szansa na walkę z Codym Garbrandtem na UFC 222, jeśli UFC zrekompensuje mu to finansowo. Wyznał jednak, że nie trenował, ma kontuzję i uważa, że Cody musi zasłużyć na rewanż”

Poinformowany o zdaniu Dillashawa, Garbrandt skwitował to słowami:

„Mam wyjebane na pieniądze, może dostać część mojej wypłaty. Chcę tytuł z powrotem.” – zacytował Jim Edwards.
Cody Garbrandtz-Latest news