Chuck Liddell o wznowieniu kariery: ‚Chael Sonnen byłby dobrą rozgrzewką’

Były mistrz kategorii półciężkiej zapewnia, że wciąż jest w dobrej formie.

48 letni weteran UFC, Chuck Liddell nadal rozmyśla o powrocie do walki.

Były mistrz kategorii półciężkiej, który w swojej karierze pokonywał zawodników takich, jak Alistair Overeem, Randy Couture czy Tito Ortiz wyznał, że cały czas stara się utrzymać dobrą formę.

Liddell przegrał 5 z 6 ubiegłych walk, a w ostatnim występie, w 2010 roku ubił go Rich Franklin. Amerykanin jednak jest przekonany, że nawet w tej chwili byłby w stanie rywalizować z zawodnikami dywizji 93 kg.

„Z pewnością, to cały czas jest możliwe” – powiedział Liddell w rozmowie z TMZ. „Nie chciałem zbytnio wypaść z formy. Wciąż jestem w dobrej kondycji. Jestem gotowy”

Były mistrz kategorii półciężkiej ma nawet na oku paru rywali, z którymi chętnie skrzyżowałby rękawice – i bynajmniej nie muszą to być nazwiska związane z UFC.

„Mówiłem to już wcześniej, Chael [Sonnen] byłby dobrą rozgrzewką na powrót. Tito [Ortiz] byłby świetny, gdyby w ogóle rozważył walkę ze mną, choć słyszałem, że tego nie chce. Zawalczy z innymi, ale nie ze mną” – powiedział Liddell.

„Zależy, kogo mi zaproponują, ale zgodzę się prawie na wszystko.”

Nazwisko byłego mistrza było niegdyś magnesem na widzów, ciężko jednak spodziewać się, by po 8 latach przerwy widzowie byli zainteresowani powrotem Liddella.

Ale skoro Bellator był w stanie zorganizować pojedynek 52 letniemu Kenowi Shamrockowi, to mniej nostalgicznym fanom pozostaje jedynie zagryźć zęby i uzbroić się w cierpliwość.

Chuck Liddellz-Latest news