Cat Zingano - MMAnytt/Vince Cachero

Cat Zingano + 2 nowe pojedynki na gali UFC Fight Night 133

Była pretendentka do pasa mistrzowskiego kategorii koguciej poznała rywalkę, z którą zmierzy się na gali UFC Fight Night 133.

Niegdyś uważana na jedną z najgroźniejszych zawodniczek kategorii koguciej, Cat Zingano (MMA 9-3) obecnie znajduje się w wyjątkowo nieprzyjemnym położeniu.

Po tym, jak Amerykanka znokautowała Mieshę Tate Amandę Nunes, przyszło jej zmierzyć się z Rondą Rousey, która w 14 sekund poddała Zingano. W ciągu następnych trzech lat Alpha stoczyła zaledwie dwa pojedynki, oba przegrywając w słabym stylu.

Szansę na przerwanie niepomyślnej passy Zingano otrzyma 18 maja, podczas gali UFC Fight Night 133.

Jej rywalką będzie 40-letnia Marion Reneau (MMA 9-3-1), która trzy ostatnie zwycięstwa odniosła wygrała przed czasem, najpierw nokautując Milanę Dudievę Talitę Bernardo, a następnie poddając Sarę McMann. W międzyczasie Reneau większościowo zremisowała z Bethe Correią.

Do oktagonu powróci także Liz Carmouche (MMA 11-6), a jej rywalką będzie była mistrzyni Invicta FC kategorii koguciej, Jennifer Maia (MMA 15-4-1).

Kartę walk zasili również pojedynek w kategorii muszej, podczas którego Said Nurmagomedov (MMA 11-1) skrzyżuje rękawice z Justinem Scogginsem (MMA 11-4).

Cat Zinganoz-Latest news