Al Iaquinta - USA TODAY Sports/Christopher Hanewinckel

Al Iaquinta: ‚To jedyna rzecz, w której Ferguson jest dobry’

Al Iaquinta nie zdzierżył komentarzy Tony'ego Fergusona i postanowił na nie odpowiedzieć.

Kiedy po wielu zawirowaniach w karcie walk UFC 223  Khabib Nurmagomedov podjął się walki z Alem Iaquintą, wiele osób spodziewało się, że Dagestańczyk szybko skończy swojego rywala.

Nic takiego jednak się nie wydarzyło, bowiem zawodnicy walczyli ze sobą pełne 25 minut, lecz na palcach jednej ręki zliczyć można momenty, w których Iaquinta miał cokolwiek do powiedzenia.

Tony Ferguson nie przepuścił jednak okazji, by wyśmiać Nurmagomedova, który nie był w stanie ubić na co dzień trudniącego się sprzedażą nieruchomości Amerykanina.

Nie mogło to spodobać się Iaquintcie, który podczas audycji Submission Radio postanowił skomentować zaczepki Fergusona.

„Widziałem to i pomyślałem, że gość powinien zamknąć mordę” – powiedział Iaquinta. „Kim on jest, żeby gadać? Miał szansę walki o pas, ale ją spieprzył. Potknął się o kabel!”

„Nie wiem, czy to selekcja naturalna, bo został wyjaśniony jak dzieciak. Tylko dzieci się potykają o coś. Dorośli, a zwłaszcza sportowcy nie potykają się o kable.”

Amerykanin zwrócił uwagę na fakt, że Ferguson jest ostatnią osobą, która powinna wyśmiewać kogokolwiek. Na niespełna tydzień przed galą El Cucuy został zmuszony wycofać się z walki, lecz swojego urazu bynajmniej nie doznał podczas treningu.

„Zniknij chociaż na chwilę, jebany idioto” – powiedział Iaquinta. „Gdyby mnie to się przydarzyło i musiałbym wycofać się z walki o pas z powodu potknięcia o kabel, w ogóle nie odzywałbym się na twitterze, tylko gdzieś się schował.”

„Nie zgrywałbym twardziela, a on właśnie to robi. W tej chwili licealista mógłby skopać mu dupę. Nie pieprzysz bzdur, gdy jesteś w takim stanie, jak on w tej chwili.”

„Jedynym sensem oglądania Tony’ego Fergusona jest oglądanie, jak dostaje lanie. W każdej walce ląduje na deskach, a ludzie po prostu lubią patrzeć, jak dostaje cięgi i powraca. To jedyna rzecz, w której Tony Ferguson jest dobry.”

Al Iaquintaz-Latest news